• Producent: HARMAN KARDON
  • Kategoria: Zestawy kina domowego

Dzięki efektywnemu amplitunerowi 5.1 o mocy 375W muzyka oraz ścieżki dźwiękowe filmów i programów telewizyjnych brzmią lepiej niżeli kiedykolwiek. Niezależnie od sposobu, w jaki zamierzasz podłączyć tuner telewizji ka-blowej HD, odtwarzacz Blu-ray™ czy inne nośniki multimediów, chcesz osiągnąć najkorzystniejszą realną jakość obrazu i dźwięku.

Łatwość przyłączania na dodatek stanowi zaletę. Harman Kardon® AVR 151 to sieciowy amplituner 5.1 o mocy 375 W wyposażony w cztery wejścia HDMI® z obsługą 3D – wy-wystarczy podłączyć urządzenie,cieszyć się dokładnym i klarownym obrazem i dźwiękiem.

Dzięki zgodności ze standardem DLNA® 1.5 możesz strumieniowo przesyłać dźwięk z maszyn połączonych z siecią, a wbudowane radio internetowe vTuner™ pozwala na łączenie się ze źródłami rozrywki audio dostępnymi za pośrednictwem Internetu.

wykorzystanie technologii HARMAN GreenEdge™ powoduje, że urządzenie jest lekkie. Możesz radować się wyśmienitą jakością cechującą produkty Harman Kardon, która teraz jest dostępna w bardziej przyjaznym dla środowiska wydaniu.

Podobne produkty w kategorii Zestawy kina domowego