Kino domowe PIONEER VSX-832B + TAGA TAV606 Orzech (2900922741174) Ocena produktu:

od 2899,99 PLN

  • Producent: PIONEER
  • Kategoria: Zestawy kina domowego
Oferty (2)
Opis produktu

Dwupasmowy moduł Wi-Fi i technologii Bluetooth Pasma 5 GHz/2,4 GHz Wi-Fi® zrównoważone połączenie bezprzewodowe w trakcie transmisji strumienia dźwięku z telefonu, notebooka i komputera stacjonarnego.

Aplikacja zdalnego sterowania Pioneer Remote App mieści muzykę na urządzeniu oraz na podłączonych do sieci urządzeniach przechowujących i udostępnia ją w postaci łatwej do nawigacji biblioteki, która daje dostęp do usług transmisji strumieni dźwięku.

technika bezprzewodowa Bluetooth® służy także do komfortowej transmisji dźwięku opartego na aplikacji do własnego systemu rozrywki. Zdalna aplikacja Pionner już jest Aplikacja Pioneer Remote App na iPad/iPhone/ iPod albo smartfon Android umożliwia sterowanie bezprzewodowym głośnikiem i odtwarzaniem materiałów zapisanych w telefonie.

Można na dodatek wybierać internetowe stacje radiowe albo odtwarzać utwory z własnego serwera sieciowego. Bezprzewodowy system Multiroom audio Ten towar obsługuje technologię FireConnect™ firmy Blackfire Research.

FireConnect™ to zrównoważony protokół bezprzewodowy, który duplikuje każde źródło audio podłączone do kompatybilnego urządzenia audio w pomieszczeniu - od gramofonu, po strumieniowy odtwarzacz audio - na bezprzewodowym głośniku MRX, znajdującym się w innym pomieszczeniu, kończąc.

Dolby Atmos do 3.1.2kan. Ze wzmacniaczem Surround Obsługa do wersji 3.1.2kan. Dolby Atmos. Wzmacniacz Surround, opracowany poprzez Dolby Laboratories, Inc., to technologia wirtualnego głośnika, oparta o funkcję HRTF.

Dzięki DSP wirtualne głośniki przestrzeni dają dźwięki, jakie typowo pochodzą z głośników z dźwiękiem przestrzennym. 3.1.2kan. Poszerzono wirtualnie do 5.1.2kan. Żeby stworzyć wrażenie pola dźwięku przestrzennego 3D.

nawet osoby, które mają problemy z instalacją tylnych głośników, mogą korzystać z zróżnicowanych formatów audio w szerokim polu dźwiękowym, dzięki wzmacniaczowi Surround, a także Dolby Atmos. DTS:X™ DTS:X to kodek audio nowej generacji marki DTS, który unosi na nowy poziom audio bazujące na obiektach, wytwarzając świeże, wciągające i interaktywne doznania audio.

Nie jest wymagane specjalne ustawienie głośników, ponieważ DTS:X samoczynnie dostosowuje się do istniejących kanałów i systemów głośników. Zanurz się w dźwiękach, które są niezwykle bogate i brzmią, jakby były słuchane na żywo.

Reflex Optimizer W głośnikach pracujących z Dolby Atmos, wysoki dźwięk kierunkowy z urządzenia odbija się od sufitu, zaś niski trafia bezpośrednio do uszu odbiorcy. Te zróżnicowane ścieżki powodują przesunięcie fazowe, przez co obniża się komfort odbioru dźwięku.

Reflex Optimizer, w którym użyto technologię Phase Control, reguluje to przesunięcie i upraszcza lokalizację dźwięku obiektu, dopasowując częstotliwości do głośników podłogowych, tworząc w ten sposób wyśmienite środowisko odtwarzania dźwięków.

Nowa generacja standardu video Obsługuje opcję pass-through dla HDR10, a także Dolby Visio...

Podobne produkty w kategorii Zestawy kina domowego